KAD 2020 m. sugrįžimas į Rudilius

2023-08-11 / Video

Rudiliai – kaimas Kupiškio rajone, nuo Kupiškio miesto nutolęs 14 km, nuo Vilniaus – 149 km. 2021 m. duomenimis, kaime gyveno 324 gyventojai. KAD šiame kaimelyje dirbtuves surengė 2019 m. Kaimo bendruomenė draugiška ir lengvai įsitraukianti į veiklas. Mus į Rudilius pakvietęs Saulius Kulnickas vadovauja daugiafunkciam centrui ir turi sukūręs artimą ryšį su vaikais ir jaunimu – juos gerai pažįsta ir pasitiki.

2019 m. Rudiliuose buvo sukurta nauja poilsio erdvė prie Rudilkos prūdo – pastatytas ir įtemptas medinis bedžionių tiltas į salą, saloje pastatytos ir įrengtos supynės. Po dirbtuvių Rudilių bendruomenė projektą tęsė toliau – įrengė turėklus, kasmet sutvirtina laikančias tilto konstrukcijas. Projektas iki šiol yra išlikęs, bendruomenė svarsto artimiausiu metu tiltą išmontuoti.

2020 m. aplankėme Rudilius dar kartą ir susitikome su Sauliumi Kulnicku – Rudilių J. Laužiko daugiafunkcio centro vadovu. Vizito metu sukūrėme trumpą interviu su Sauliumi, kartu įamžinome projekto būklę.

“Manau toks susibūrimas žmonių, padarymas kažko miestelio naudai, yra labai gera idėja. Kad taip galima, kad kažką tai patiems pasidaryti be kažkokių tai papildomų priemonių” (iš interviu su Sauliumi)

Projektą pristato
Architektūros fondo veiklą finansuoja
Partneris
Informacinis partneris
Draugai
Esame apdovanoti