Vilniuje įvyko Baigiamasis 2023 m. vasaros dirbtuvių renginys

2023-10-19 / Naujienos

Spalio 14 dieną pažymėjome ne tik šios vasaros dirbtuvių pabaigą, bet ir projekto 10-ies metų jubiliejų! Vilniaus dailės akademijos Naujųjų rūmų Šachmatinėje salėje susitiko šios vasaros dirbtuvių kūrėjai – vaikai ir jaunimas, savanoriai ir vaikus atlydėję suaugusieji. Kartu apibendrinome šios vasaros dirbtuvių rezultatus, kūrėme sukurtų projektų tęsinius ir dar vienai dienai pratęsėme KAD metu sukurtą bendrystę.

Ačiū Paežerių, Narteikių, Baltosios Vokės, Kyviškių, Pabarės ir Rudausių bendruomenėms už iniciatyvą prisijungti prie dirbtuvių. Taip pat dėkojame visiems šios vasaros savanoriams už miesteliams ir kaimams skirtą savo laiką ir kūrybiškumą. Keliaujančias architektūros dirbtuves pradėjome 2013 metais ir šiuo metu esame sukūrę tvarų 61 Lietuvos regionų bendruomenių tinklą, kuris jungia apie 31 500 regionų gyventojų. 

Projektą rengia Architektūros fondas kartu su Britų taryba. Renginio partneris – Vilniaus dailės akademijos Architektūros katedra ir Interjero dizaino katedra. Architektūros fondo veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba #peopletopeople

Nuotraukų autorė – Kristina Janulaitytė. 

 

Projektą pristato
Architektūros fondo veiklą finansuoja
Partneris
Informacinis partneris
Draugai
Esame apdovanoti