KAD projekto vadovės apdovanotos už geriausias kultūros edukacijos veiklas vaikams

2023-12-14 / Naujienos

Gruodžio 13 d. Nacionalinė dailės galerijoje kultūros ministras Simonas Kairys pasveikino labiausiai įvairiose srityse šiemet nusipelniusius kultūros ir meno darbuotojus, kūrėjus. 

Premija už geriausias kultūrinės edukacijos veiklas vaikams įteikta Architektūros fondo projekto Keliaujančios Architektūros Dirbtuvės vadovėms ir vienoms iš iniciatorių architektėms Evelinai Vasiliauskaitei ir Margaritai Kaučikaitei. Laureatės nuo 2011 m. kryptingai vykdo architektūros edukacines veiklas, kurios pasiekia plačiausią auditoriją tiek Lietuvos regionuose, tiek didžiuosiuose miestuose. 

Premija už geriausias kultūrinės edukacijos veiklas, skirtas jaunimui, apdovanota Dovilė Alėbaitė, Meno Avilys kultūros projektų vadovė ir edukatorė. Laureatė vykdo projektą „Dideli maži ekranai“, kuriuo siekiama stiprinti audiovizualinę kultūrą Lietuvoje, plėsti jaunimo ir jų ugdytojų medijų raštingumo gebėjimus. 

Premija už geriausias kultūrinės edukacijos veiklas, skirtas mokymuisi visą gyvenimą, įteikta architektei Vitai Soltonaitei-Puslienei, Architektūros fondas projektų vadovei, vadovaujančiai edukaciniams projektams „Pastatai kalba“ ir „A Pokalbiai“. Šiais projektais kuriamos naujos galimybės visuomenei pažinti architektūrą tiesiogiai ją patiriant, taip pat sudaromos sąlygos architektūra besidominčiai bendruomenei burtis bei diskutuoti aktualiais klausimais tarpusavyje, su vietos ar užsienio ekspertais.

Nuotraukų autorė – Gintarė Grigėnaitė

Projektą pristato
Architektūros fondo veiklą finansuoja
Partneris
Informacinis partneris
Draugai
Esame apdovanoti