KALVIAI

2013 08 14 - 08 17

REZULTATAS:

„Štabas“ - žaidimų namelis su „Kalviaskopu“, šiuožykla ir suoliukas.
„Bunkeris“ - virvės laipiojimui, sūpynės, kopėtėlės, sėdmaišiai iš šieno, staliukas ir šiukšlių dėžė.

Vienos gatvės miestelis su dviem centiniais mazgais. Stovi viena iš dviejų Lietuvos rotondų. Kalvio ežero pakrantėje. Išsidėstęs keliose terasose. Miestelyje yra mokykla, kurią lanko ne tik vietiniai vaikai, bet ir iš aplinkinių kaimų. Miestelyje vyrauja 1-2 aukštų taškinio užstatymo namai. Netoli bibliotekos stovi keli daugiabučiai.

Pagrindinės viešosios erdvės: prie mokyklos, stadionas, maudynės zona – sutvarkyta ežero pakrantė, bendruomenės namai. Mokyklos teritorija yra keliose terasose.  Miestelis yra kurortinis – nemaža dalis gyvenamųjų pastatų naudojami didmiesčių (ypač Kauno) gyventojų savaitgaliais ir šiltuoju metų laiku.

Pasirinkta vieta – mokyklos teritorija – dvi erdvės and dviejų skirtingo aukščio terasų – viena priešais kitą, priešingose žaidimų erdvės pusėse, šalia stadiono. Vaikai buvo aktyvūs ir žaismingi, todėl koncentruotasi aplink žaidimų erdves, vietą, kurioje vaikai jaustųsi patogiai dirbtuvių metu. Buvo atsižvelgta ir į erdvių geografinę padėtį: erdvė arti vaikų susibūrimų vietų, patogus priėjimas, erdvės viena nuo kitos nenutolusios.

KALVIAI

SAVANORIŲ KOMANDA:

Karolina Štreimikytė (kuratorė)
Algimantas Grigas
Mantas Timaitis
Goda Galdikaitė
Julija Gulbinovič
Viktorija Baliukonytė
Rūta Jakštaitė
Michail Vereško

VIETOS KOORDINATORĖ:

Lina Brazionienė

DIRBTUVĖLIŲ DALYVIAI:

Virš 20 vietinių ir atostogauti atvykusių nerimstančių vaikų.